STGP10NC60KD
Parametrics
Features
Diagrams
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
STGP10NC60KD
STGP10NC60KD
STMicroelectronics
IGBT Transistors PowerMESH" IGBT
Data Sheet
Quantity
STGP100N30
STGP100N30
STMicroelectronics
IGBT Transistors 330volt 90 Amp
Data Sheet
Negotiable
STGP10NC60K
STGP10NC60K
IGBT Transistors PowerMESH TM IGBT
STGP10NC60KD
STGP10NC60KD
STGP10NC60S
STGP10NC60S
IGBT Transistors 10A-600V fast IGBT
STGP35N35LZ
STGP35N35LZ
IGBT Transistors EAS 450mJ 345V PowerMESH IGBT
STGP18N40LZ
STGP18N40LZ
IGBT Transistors 400V INTRN CLMP IGBT