DLW21SN181SQ2L
Parametrics
Features
Diagrams
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 DLW21SN181SQ2L |
 Murata |
 Common Mode Inductors (Chokes) 0805 180ohm 50volt DCR 0.35ohm |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||
 DLW21HN121SQ2L |
 Murata |
 Common Mode Inductors (Chokes) 0805 120ohm@100MHz Tol 25% |
 Data Sheet |
 DLW21HN181SQ2L |
 Common Mode Inductors (Chokes) 0805 180ohm@100MHz Tol 25% |
 DLW21HN670SQ2L |
 Common Mode Inductors (Chokes) 0805 67ohm@100MHz Tol 25% |
 DLW21HN900SQ2L |
 Common Mode Inductors (Chokes) 0805 90ohm@100MHz Tol 25% |
 DLW21SN121HQ2L |
 DLW21SN121SQ2L |
 Common Mode Inductors (Chokes) 0805 120ohm 50volt DCR 0.45ohm |